Перейти к содержимому


IPTV

Вищі навчальні заклади МНС України запрошують юнаків та дівчат


Сообщений в теме: 7

#1 Wave

  Администратор

 • Администраторы
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 7 595 сообщений

Отправлено 10 Декабрь 2010 - 15:27

[align=center]Відкрий для себе професію рятувальника[/align]
[align=justify]Юний друже, перед тобою стоїть важливе завдання – вибір професії з якою буде пов’язане все подальше життя. При цьому, дуже важко зорієнтуватися у всьому різноманітті існуючих на даний момент професій. В даній статті ми спробуємо допомогти тобі в цьому складному та дуже важливому питанні, відкриємо для тебе нову професію – професію рятувальника. І можливо, прочитавши наступні рядки, ти обереш свою стежку, якою будеш прямувати в житті; а лави нашої служби поповняться ще одним висококваліфікованим працівником, для якого служіння та допомога людям не просто робота, а поклик душі.
Отож, розпочнемо з того, що більшість людей уявляє для себе роботу рятівників як звичайне постійне очікування виклику, під час якого вони не займаються ніякою діяльністю. Однак, дане припущення однозначно є помилковим. Насправді під час чергування діє чітко визначений розпорядок дня, що регламентує діяльність караулу протягом доби. Так, чергування в пожежно-рятувальному підрозділі розпочинається з розводу та процесу зміни караулів, що дає можливість кожному працівнику відчути важливість роботи, яку він виконує. Після цього в підрозділі розпочинаються заняття з службової підготовки, мета яких полягає в теоретичній підготовці особового складу чергового караулу до виконання своїх професійних обов’язків. Адже по роду своєї діяльності кожному пожежному-рятувальнику доводиться стикатись з різними небезпечними та складними ситуаціями, в кожній з яких він повинен допомогти, не маючи права на помилку. Після передбаченого розпорядком чергування обіду, в другій половині дня, розпочинаються практичні заняття, на яких особовий склад підвищує свою фізичну підготовку та виконує спеціальні вправи, направлені на удосконалення навиків та вмінь, необхідних під час виконання бойового завдання. При цьому важливим є не тільки індивідуальна професійна майстерність кожного працівника зокрема, а й висока групова взаємодія, згуртованість, що дозволяє без слів розуміти один одного в складних ситуаціях. Після завершення занять, особовим складом проводиться догляд за технікою та пожежно-технічним обладнанням. Після цього, розпорядком дня передбачена самопідготовка особового складу та вільний час, який можна використовувати довільно. Вночі весь особовий склад караулу, за винятком осіб, задіяних у внутрішньому наряді, відпочиває. Та при цьому слід додати, що незалежно від розпорядку дня чи часу доби, черговий караул завжди є готовим по сигналу тривоги, в найкоротший час здійснити збір і виїзд до місця виклику та надати необхідну допомогу, незалежно від того в чому вона буде полягати, чи гасінні пожежі, ліквідації надзвичайної ситуації чи допомозі в нестандартній ситуації. Дане завдання також ускладнюється і тим, що в процесі роботи особовому складу доводиться стикатися з різноманітними психотравмуючими факторами, витримати які, може психіка далеко не кожної людини. А це в свою чергу вимагає від кожного пожежника-рятувальника не тільки високої нервово-психічної стійкості, але й відповідної психологічної підготовленості. І при цьому він повинен обов’язково володіти такими якостями як емоційна стійкість, рішучість, наполегливість, високою витримкою і самовладанням.
На сучасному етапі поряд з ліквідацією наслідків різного роду небезпечних подій і надзвичайних ситуацій особливого значення набуває своєчасне їх передбачення і вжиття заходів для їх запобігання. І в даний час цей напрямок роботи стає пріоритетним. Для цього в складі нашої служби існують відповідні відділи, котрі здійснюють спеціальну наглядову діяльність в сфері цивільного захисту. Робота в таких підрозділах вимагає від кожного працівника високого розвитку таких якостей як спостережливість, увага, високий рівень абстрактного мислення та наявність ґрунтовних знань в професійній сфері.
Отож, прочитавши цю статтю, ти вже можеш скласти для себе уявлення про професію рятувальника, про її вимоги до людини. Тепер справа за тобою! Прийди і зроби свій вибір! Можливо саме тебе чекають вищі навчальні заклади МНС України. Наша служба завжди відкрита для людей, які відчувають потребу і бажають служити інтересам народу та держави. [/align]

#2 Wave

  Администратор

 • Администраторы
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 7 595 сообщений

Отправлено 10 Декабрь 2010 - 13:38

[align=center]Обери своє майбутнє![/align]
[align=justify]Дорогий друже! В житті кожної молодої людини рано чи пізно приходить час, коли необхідно зробити життєвий вибір, обрати професію, з якою буде пов’язане подальше життя. Сьогодні існує багато різноманітних та цікавих професій, які, здебільшого, може опанувати практично кожна людина. Але є і такі, які мало просто опанувати. Перш за все ними потрібно жити та повністю їм віддаватися. До когорти цих професій належить також і професія пожежника-рятувальника. Вона вимагає від людини не тільки високої фахової підготовки та фізичної форми, а й великої мужності й відваги, вміння приймати відповідальні рішення й ризикувати, готовності жертвувати особистим задля загального, надзвичайної людяності. Рятувальник це не просто професія – це стан душі. Адже своєю повсякденною самовідданою працею, пов’язаною з ризиком ці люди постійно готові прийти на допомогу, та виконати найважливіше своє завдання – врятувати та захистити людське життя, якому, як відомо, ніколи не було і не буде ціни. І тільки в кінофільмах все це виглядає дуже красиво та легко, насправді все зовсім не так. За завісою романтики ховається повсякденна цілеспрямована праця над собою, граничні фізичні та психологічні навантаження під час занять та бойової роботи - жорстока реальність, що постає після виконання своєї роботи, та усвідомлення того, яка слабка людина перед силами , що оточують її в навколишньому світі. Про цю професію справді можна сказати, що вона робить з колишнього недосвідченого юнака справжнього чоловіка, готового протистояти будь-яким труднощам та небезпекам, формує з різних людей, які раніше не знали один одного, справжній згуртований колектив, де кожний готовий у важку хвилину підставити товаришу своє плече, і знає, що товариш, який з ним поруч в екстремальних ситуаціях, буде з ним до кінця за будь яких обставин, створює такий колектив, де своїх не залишають. Колектив, який має свої давні традиції, які формувалися протягом багатьох поколінь, під впливом найблагороднішої справи на землі – рятування людського життя і заснований на взаємодопомозі та братерстві. Братерстві, яке завжди готове прийняти до своїх лав сміливих та відважних, відданих обраній справі людей, для яких допомога іншим в важку хвилину не просто робота, а покликання. І якщо тобі небайдужі всі ці цінності, і ти відчуваєш, що готовий до складних випробувань та маєш велике бажання допомагати та служити людям - тебе завжди раді прийняти в велику дружню сім’ю «Народної служби порятунку». Зроби свій життєвий вибір! Це саме тебе чекають Вищі навчальні заклади МНС!
[/align]

#3 Wave

  Администратор

 • Администраторы
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 7 595 сообщений

Отправлено 10 Декабрь 2010 - 13:37

[align=center]За детальнішою інформацію про умови вступу звертайтесь за адресою:
м.Васильків, вул. Соборна 89, Васильківське районне управління ГУ МНС в Київській області
або
телефонуй за номером 6-21-36[/align]


#4 Wave

  Администратор

 • Администраторы
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 7 595 сообщений

Отправлено 10 Декабрь 2010 - 13:37

http://crystal.in.ua/images/mns/2.jpg

[align=center]Черкаська академія пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля [/align]
здійснює підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційних рівнів бакалавр, спеціаліст та магістр. Абітурієнти складають іспити на денну форму навчання за програмою ЗОШ, а саме:
підготовка бакалавра, спеціаліста за спеціальностями “Пожежна безпека” (математика , українська мова та фізична підготовка).

[align=center]Вінницьке вище професійне училище цивільного захисту [/align]
запрошує на навчання за спеціальністю “Організація та техніка протипожежного захисту” (кваліфікація –технік з аварійно-рятувальних робіт, освітньо-кваліфікаційний рівень – молодший спеціаліст) – на базі повної середньої освіти, термін навчання 2,5 роки (денна форма навчання); “Пожежний –рятувальник” – на базі повної середньої освіти, термін навчання 2,5 роки (денна форма навчання).
Вступні випробування: співбесіда з української мови та математики.

#5 Wave

  Администратор

 • Администраторы
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 7 595 сообщений

Отправлено 10 Декабрь 2010 - 13:37

[align=center]Національний університет цивільного захисту України (м. Харків) [/align]

http://crystal.in.ua/images/mns/5.jpg

http://crystal.in.ua/images/mns/6.jpg

здійснює підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційних рівнів бакалавр, спеціаліст та магістр. Абітурієнти складають іспити за програмою ЗОШ, а саме:
На денну форму навчання:
1. “Цивільний захист” (українська мова та література, математика, фізика, фізична підготовка*);
2. “Охорона праці” (українська мова та література, математика, фізика, фізична підготовка*);
3. “Пожежна безпека” (українська мова та література, математика, фізика, фізична підготовка*);
4. “Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування ” (українська мова та література, математика, хімія або фізика, фізична підготовка*);
5. “Хімічна технологія” (українська мова та література, математика, хімія або фізика, фізична підготовка*);
6. “Психологія” (українська мова та література, історія України, біологія, фізична підготовка*).
* при вступі на денну форму навчання за державним замовленням.

#6 Wave

  Администратор

 • Администраторы
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 7 595 сообщений

Отправлено 10 Декабрь 2010 - 13:36

[align=center]Львівський державний університет безпеки життєдіяльності[/align]

http://crystal.in.ua/images/mns/3.jpg

здійснює підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційних рівнів бакалавр, спеціаліст та магістр. Абітурієнти складають іспити за програмою ЗОШ, а саме:
На денну форму навчання:
1. Цивільна безпека:
• Цивільний захист (математика (профільний), фізика, укр. мова та література);
• Пожежна безпека (математика (профільний), фізика, укр. мова та література);
• Охорона праці (математика (профільний), фізика, укр. мова та література).
2. Інформаційна безпека
• Управління інформаційною безпекою (математика (профільний), фізика, укр. мова та література).

http://crystal.in.ua/images/mns/4.jpg

3. Соціально-політичні науки
• Практична психологія ( історія України (профільний), біологія, укр. мова та література).
4. Транспорт та транспортна інфраструктура
• Транспортні технології (математика (профільний), фізика, укр. мова та література)
5. Природничі науки
• Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування ( математика (профільний), біологія або хімія (за вибором), укр. мова та література)

#7 Wave

  Администратор

 • Администраторы
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 7 595 сообщений

Отправлено 10 Декабрь 2010 - 13:36

[align=center] Вищі навчальні заклади МНС України запрошують
юнаків та дівчат – випускників ЗОШ області до вступу у:
[/align]


#8 Wave

  Администратор

 • Администраторы
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 7 595 сообщений

Отправлено 10 Декабрь 2010 - 13:36

[align=justify]

http://crystal.in.ua/images/mns/1.jpg

Дорогий друже!
Незабаром тобі належить зробити один з головних виборів у своєму житті - обрати професію, з якою буде пов’язане все твоє наступне життя.
Сьогодні існує багато цікавих професій, якими може оволодіти практично кожна людина. Але є і такі, які мало просто опанувати. Перш за все ними потрібно жити та повністю їм віддаватися. До когорти таких належить також і професія рятувальника. Вона вимагає від людини не тільки високої фахової підготовки та фізичної форми, а й великої мужності та відваги, вміння приймати відповідальні рішення та правильно ризикувати, готовності жертвувати особистим задля загального, надзвичайної людяності.
Рятувальник це не просто професія – це стан душі, адже своєю повсякденною самовідданою працею, пов’язаною з ризиком, він завжди готовий прийти на допомогу, та виконати найважливіше своє завдання – врятувати та захистити людське життя.
Про цю професію справді можна сказати, що вона “ліпить”, формує людину, з колишнього недосвідченого юнака робить справжнього чоловіка, готового протистояти будь-яким труднощам та небезпекам, формує з різних людей, які раніше не знали один одного, справжній згуртований колектив, де кожний готовий у будь-яку хвилину підставити товаришу своє плече.
Колектив, який заснований на взаємодопомозі та братерстві і який завжди готовий прийняти до своїх лав сміливих та відважних, відданих обраній справі людей, для яких допомога іншим в важку хвилину не просто робота, а покликання!

Якщо тобі не байдужі всі ці цінності і ти відчуваєш, що готовий до випробувань та маєш велике бажання допомагати людям - звертайся до нас за адресою: м.Васильків, вул.Соборна 89, Васильківське районне управління ГУ МНС в Київській області або телефонуй за номером 6-21-36.
[/align]

Количество пользователей, читающих эту тему: 1

0 пользователей, 1 гостей, 0 анонимных